Uncategorized

PODATEK 1% ZOBACZ MOZLIWOSCI JAKIE DAJE

MAMY JUŻ PRAWIE POŁOWĘ KWIETNIA

To czas kiedy zbliża się termin rozliczania podatku. Większa część z nas co rok się rozlicza. I też wiele osób nie zwraca uwagi na możliwość przekazania 1% dla kogoś potrzebującego. A mawet dla paru osób czy instytucji. Gdyż ten podatek można podzielić i oddać np. dla trzech osób. Może ktoś pomyśli:

PRZECIEŻ TO BEZSENSU. BO TO MARNA SUMA, A JESZCZE DZIELONA NA PARĘ OSÓB….

I tu ogromny błąd. Bo dajmu np. 30 zł to po 10 zł na osobę wychodzi. I dla tych chorych potrzebujących ludzi to są duże pieniądze. A jak nazbiera się spora ilość osób, które przekażą darowizne dla danej osoby- może się okazać potem, że spora sumka się nazbierala. Dla jednego to będzie pokrycie kosztów za rehabilitację. Dla kogoś innego wykupienie leków czy operacja. Jeżeli nawet nie takie rzeczy to chodź będzie ktoś miał na jedzenie.

Co najlepsze podatek 1% to pomoc gdzie nie tracimy my nic. Bo jak go komuś nie oddamy to i tak nie dostaniemy go spowrotem. Szczerze mówiąc nie wiem co się dzieje z nim. Aczkolwiek podejrzewam, że trafia do kieszeni naszych polityków itp. pazernych ludzi.

PODATEK 1% I JA

Jak wiecie ja też zbieram 1% podatku poprzez fundację AVALON – pomoc dla chorych niepelnosprawnych. Lecz pomimo to promuje innych też plakary z numerem KRS. Bo chcę by każdy nazbieral jak najwięcej. Dlatego podkreślam co pisałam wyżej- PODATEK MOŻNA DZIELIĆ NA WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ OSOBĘ.

Obecnie na tym blogu służącym głównie do tego by pomagać na różne sposoby. M. in poprzez porady, poruszanie trudnych tematów, a przedewszystkim przez pokazanie zbiórek oraz historii ludzi w tragicznych sytuacjach.

Dziś chcę Wam przypomnieć naszych bohaterów z tego właśnie bloga, którzy zbierają 1%. W tym też ja. I chcę Was z całego serca prosić o udostępnianie tego artykułu. A także zachecanie rodziny i znajomych by oddali na te osoby podatek.

Mamy tu osoby z różnymi schorzeniami. Każdy potrzeboje na coś innego. Lecz każdego sytuacja jest tak samo ważna i trudna. I każda wymaga wsparcia.

Także każdej z tych osób możecie wpłacać datki bezpośrednio na ich zbiórki LISTA

Lecz w tym artykule głównie zwracam uwagę na 1% tak ważny dla nas chorych- zdanych na pomoc innych. Pamiętajmy, że razem możemy więcej. Także pomoc to nie tylko oddanie podatku czy wpłata. Pomaganie to też udostępnianie wszystkiego co dotyczy takich osób i zachęcanie innych do wsparcia. Zasięg przy takich typu akcjach odgrywa dużą rolę.

Tutaj przedstawiam plakaty osób z tego bloga i wierzę w Wasze dobre serca. Więc zapraszam do akcji: ODDAJ 1% I UDOSTĘPNIAJ:-))) 💖

 

KIEDY BĘDZIE WIADOMO ILE KTO NAZBIERAŁ?

To jest ważne pytanie. To ile kto nazbierał będzie wiadomo dopiero w Październiku. Tak samo dopiero wtedy zostaną wypłacone zebrane pieniądze ludzia. Lecz i wtedy każdy z nich będzie potrzebował ich jak i teraz.

 

ZAPRASZAM NA INNE MOJE BLOGI:

Przez życie z uśmiechem

Radość życia z hobby

Wedkarstwo z pasją

 

ZDJ. WZIĘTE ZA ZGODĄ OSÓB, KTÓRYCH DOTYCZĄ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: